Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Aqua DC Inverter

Jednotky jsou standardně dodávané s bílým čelním panelem a na vyžádání je možné dodat k jednotkám panel černý. Hladina akustického tlaku v 1 m od zařízení Lp dB(A) = 22 (při nejnižších otáčkách). Vnitřní jednotky je možné volně kombinovat pro multisplit systém tzn., že je možné sestavit systém i s více než 1 vnitřní jednotky na jednu venkovní jednotku. Více informací naleznete v katalogu ke stažení níže. Standardně jsou nástěnné jednotky Aqua vybaveny dálkovým ovladačem.Jako volitelné příslušenství je možné jednotky vybavit Wi-Fi modulem, který umožňuje ovládání jednotky pomocí aplikace z vašeho chytrého telefonu či tabletu. Tato aplikace je zdarma dostupná pro operační systémy Android nebo iOS. Můžete tedy jednotku či skupinu jednotek ovládat z jakéhokoliv místa na světě a to co do kompletního plnohodnotného ovládání.

Funkce Nano-Aqua

Vnitřní jednotky jsou vybaveny nanogenerátor vodních molekul, který umožňuje vracet zpět do vzduchu zkondenzovanou vodu. Díky této funkci jednotka nevysušuje vzduch v místnosti a vaší pokožku, rohovku oka apod. Jelikož se jedná současně o elektrostatické zařízení zastupuje také funkci ionizítoru vzduchu. Jedná se o generátor iontů, který zachycuje kladně nabité ionty a do cirkulačního vzduchu jsou dále produkovány pouze záporně nabité. Tyto záporně nabité ionty zachycují nečistoty ve vzduchu a usazují se. Tím dochází k "čištění" vzduchu.Současně tyto ionty mají žádoucí vliv na člověka.

Konstrukce a design

Jednotky Aqua jsou navrženy tak, aby byly vhodné do každého interiéru. Díky svému LED displeji a výsuvnému čelnímu panelu je jednotka po vypnutí velmi elegantní a drží si svůj kompaktní design.

Základní technické parametry

    HSU-09QS03/R2 (DB) AS09QS2ERA + 1U09BS2ERA HSU-12QS03/R2 (DB) AS12QS2ERA + 1U12BS2ERA
Výkon chlazení nom. [W] 2 630 3 500
Výkon topení nom. [W] 2 700 3 600
Energetická třída SEER / SCOP [-] 5,8 / 3,7 (A+/A) 5,8 / 3,5 (A+/A)
Hladina akustického tlaku vnitřní j. (Vys/Stř/Níz/SNíz) [dB(A)] 34/30/24/22 35/30/25/23
Hladina akustického tlaku venkovní j. [dB(A)] 51/52 52/53
Nominální parametry stanoveny při:
Chlazení: ti = 27°C ST/19 °C MT, te= 35°C ST/24°C MT
Topení: ti = 20°C ST, te= 7°C ST/6°C MT
Hladina akustického tlaku měřena s váhovým filtem A ve vzdálenosti 1 m od zařízení.

Katalog Aqua

Video o jednotce

Video TV spot

Galerie


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič