Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Flare

Nástěnné jednotky Flare jsou zcela novým modelem zaměřeným na maximální účinnost, nízkou hlučnost a širokou nadstandardní výbavu. Jednotky využívají chladivo R32 splňující přísné evropské kvóty z hlediska regulace F-plynů. Jsou navrženy ve velmi čistém elegantním designu a jsou univerzální i pro systémy multisplit 1+h. Hlučnost vnitřních jednotek je od 19 dB(A) a jsou tedy vhodné i do ložnic a klidových místností. Samozřejmostí je možnost ovládání jednotky pomocí aplikace v chytrém telefonu iOS/ANdroid (volitelně) a beznapěťový On/Off kontakt. Obdobně jako u jednotek Dawn se jedná o zcela novou konstrukci pro snadnou a rychlou instalaci. Jednotky jsou vybaveny chytrým instalačním plechem a odnímatelným spodním krytem pro rychlý přístup k elektronice a připojení Cu potrubí.

Design a konstrukce

Konstrukce jednotek je navržena v čistém a jednoduchém designu, který je v současné době tolik populární. Při návrhu jednotky byl kladen maximální důraz na řešení přinášející velmi snadnou instalaci jednotky. Nástěnné jednotky Flare tak disponují řadou usnadňujících funkcí / řešení, které krátí instalační čas a tím i náklady. Disponují např. odnímatelným spodním krytem, díky kterému je při instalaci velmi snadný přístup k připojovacímu potrubí a elektronice jednotky. Jednotka je vybavena skrytým LCD displejem, který při vypnutém stavu jednotky není vidět a stejně tak je možné jej vypnout i při provozu. Na displeji se zobrazují aktuální provozní informace včetně připojení na WiFi.Velmi tiché jednotky

Jednotky jsou vhodné i do klidových místností, jako je například ložnice. Disponují inteligentním řízením otáček ventilátoru se čtyřmi rychlostmi. Při nejnižších otáčkách je hladina akustického tlaku pouze 19 dB(A)! Tento provozní hluk zajišťuje ničím nerušený a klidný spánek.

Provozní limity

Rozsah použití jednotky Down je velmi široký jak ve vytápění, tak v chlazení. Z hlediska standardních provozních teplot systému je možné jednotku provozovat v režimu vytápění, od teploty venkovního vzduchu - 25 °C nebo v režimu chlazení od -15 °C. Jednotku lze využívat jako tepelné čerpadlo pro komfortní teplovzdušné vytápění především rezidenčních prostor a to bez nutnosti instalace přídavných komponentů. Použití jednotky pro velmi náročné provozy s potřebou chlazení je také možné, ale vzhledem ke svému „luxusnímu“ designu a funkcím zaměřeným na komfort osob, je vhodné využít jiný typ vnitřní jednotky, který určený pro takové technologické místnosti.

Komfortní provoz a energetická účinnost

Díky velmi sofistikované PID řídící technologii digitálního frekvenčního měniče (kompresor) a DC motoru ventilátorů vč. zcela nové konstrukce jednotky využívající nejmodernější komponenty, dosahuje jednotka energetické třídy A+++ v režimu chlazení i vytápění SEER = 8,5, SCOP = 4,0. Jednotka tak minimalizuje požadavky na el. energii a její provoz je v porovnání s konkurenčními výrobky „ekonomický“. Jednou z mnoha funkcí, které jednotky Flare disponují, je možnost ovládání (volitelně) jednotky pomocí aplikace v chytrém telefonu nebo tabletu iOS/Android. Jedná se o tzv. WiFi ovládání využívající zabudovaného modulu ve formě USB paměti, který umožňuje, v případě dosahu signálu WiFi sítě s připojením na internet, ovládat jednotku v reálném čase odkudkoliv na světě. Jednotku je takto možné ovládat plnohodnotně, jako dálkovým ovladačem a dokonce je umožněno využívat i nadstandardních nastavení pomocí aplikace, oproti standardnímu ovladači (detailní týdenní časovač provozu apod.). Standardním ovladačem pro tuto jednotku je dálkový ovladač s velkým LCD displejem a v případě požadavku je možné využít také nástěnný dotykový ovladač s nadstandardním designem a velikostí jako světelný spínač.

Základní technické parametry

    HSU-25F101/R2 (DB) HSU-35F101/R2 (DB) HSU-50F101/R2 (DB) HSU-71F101/R2 (DB)
Výkon chlazení nom. [W] 2 600 3 500 5 200 7 000
Výkon topení nom. [W] 3 200 4 200 6 000 8 000
Energetická třída SEER / SCOP [-] 8,5 / 4,6 (A+++/A++) 8,5 / 4,6 (A+++/A++) 7,2 / 4,6 (A++/A++) 7,1 / 4,0 (A++/A+)
Hladina akustického tlaku vnitřní j. (Vys/Stř/Níz/SNíz) [dB(A)] 38/32/25/19 39/33/26/22 41/37/33/31 47/43/37/33
Hladina akustického tlaku venkovní j. [dB(A)] 47 48 51 57
Nominální parametry stanoveny při:
Chlazení: ti = 27°C ST/19 °C MT, te= 35°C ST/24°C MT
Topení: ti = 20°C ST, te= 7°C ST/6°C MT
Hladina akustického tlaku měřena s váhovým filtem A ve vzdálenosti 1 m od zařízení.

Video


Poznámka: Poznámka: Na videu vyobrazen model Flexis, který má oproti jednotkám Flare senzor pohybu, WiFi modul standard a nižší provozní hluk. Ostatní je totožné

Katalog Dawn

Galerie


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič