Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Parapetní jednotky

Parapetní jednotky se vyznačují především svým elegantním designem, nízkou hlučností a velmi snadnou montáží. Jednotky se standardně dodávají s dálkovým ovladačem, nicméně jednotku je možné také zapnout a vypnout pomocí integrovaného tlačítka přímo na plášti jednotky a to vždy do přednastaveného provozního módu/ režimu.

Technologie

Technologie parapetních jednotek je výjimečná a to především díky možnosti volby mezi dvěma distribučními vyústkami vzduchu do prostoru místnosti. Jednotka má kromě standardní vyústky v horní části jednotky také dolní vyústku. Mezi těmito vyústkami může uživatel snadno přepínat pomocí přednastavení klapky umístěné v jednotce.

Spodní vyústka je určena především pro využití při funkci vytápění, jelikož teplý vzduch vystupující z jednotky bude proudit u podlahy a následně stoupat vzhůru díky nižší hustotě a mísit se s vnitřním chladnějším vzduchem. U horní vyústky je tomu naopak, je využitelná zejména pro chlazení, kdy chladnější vzduchu vystoupá pod strop místnosti a následně bude padat k podlaze a mísit se tak s vnitřním vzduchem.

Modely a výkonové parametry naleznete v katalogu ke stažení níže

Katalog parapetních jednotek

Katalog parapetní jednotky
(
Warning: filesize(): stat failed for Data/Katalogove listy Haier parapetni jednotky.pdf in /www/doc/www.sokra.cz/www/haier2013/box3_3.php on line 30
0 kB)

Galerie


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič