Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Venkovní kondenzační jednotky MRV-S

Jedná se o velmi výkonné a kompaktní jednotky. Využívají nejmodernější technologie řízení otáček kompresoru a to pomocí digitálního frekvenčního měniče. Stejně tak jsou ovládány otáčky ventilátorů. Na jednotky je možné připojit až 19 vnitřních jednotek s maximální délkou potrubí trasy 300 m celkově (AV12NMSETA).

Jednotky jsou vždy vybaveny jedním DC Inverter kompresorem Mitsubishi Electric. Využívají jako teplonosnou látku chladivo R410A a umožňují standardně chlazení od -5°C do 43°C. Provozní rozsah teplot pro vytápění je od -15°C do 21°C venkovního vzduchu.

K dispozici je 7 modelů venkovních jednotek o nominálních chladicích výkonech od 8 do 33,5 kW.

Pro správný návrh venkovních jednotek včetně kombinace s vnitřními jednotkami je možné využít projekční software, který je k dispozici všem odborníkům a projektantům ZDARMA v ČJ. V softwaru je možné navrhnout i kompletní chladivové potrubí včetně chladivových rozboček. Závěrem Vám software poskytne podrobnou technickou zprávu, která při vyplnění veškerých údajů uvádí veškerý nezbytný materiál pro funkčnost systému včetně dimenze a délky kabelů a množství doplňovaného chladiva.

Společnost Haier také myslí na servisní a montážní pracovníky, který je také k dispozici zdarma servisní software, která po nainstalování na notebook pracovníka a následném připojení pomocí USB portu venkovní jednotky s notebookem umožňuje kompletní diagnostiku, včetně výkonových křivek jednotky a nezbytných teplotních a tlakových dat.

Katalog MRV III-S

Video


Galerie


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič