Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Venkovní kondenzační jednotky MRV-C

Systémy MRV IV-C a MRV III-C jsou určené především pro rozsáhlé komerční aplikace. Využívají nejmodernější technologie řízení otáček kompresoru a to pomocí digitálního frekvenčního měniče. Stejně tak jsou ovládány otáčky ventilátorů. Na jeden systém je možné připojit až 64 vnitřních jednotek s maximální délkou potrubí trasy 1000 m celkově (kapalina).

MRV IV-C

Systémy MRV IV-C se skládají ze základních 9-ti modelů o výkonech chlazení od 25,6 do 68 kW. U této modelové řady se pišníme celou řadou světových jedinečnostní a mezi nimi je například i konstrukční výhoda spočívající v nutnosti instalace pouze jednoho modulu venkovní jednotky pro doažení výkonu 68 kW.Modul má půdorysnou plochu 1,35 x 0,72 m - nejmenší zastavená plocha pro výkon 68 kW na světě. Z těchto základních modelů je možné sestavit systém o maximálním výkonu 265,2 kW.

Jedná se o "Full DC" technologie řízení výkonu celého systému. Tzn., že na systému jsou veškeré regulační prvky řízeny plynule bez skokových změn. Systémy je možné provozovat od -23°C pro vytápění až do 53°C pro chlazení. Jejich nespornou výhodou je možnost připojení dlouhých potrubních vedení, malá zastavěná plocha a nejnovější technologie. Kompresory jsou spirálové od výrobce Mitsubishi Electric. Samozřejmostí je celá řada unikátních funkcí, nastavení a možností přizpůsobení danému projektu. Více v katalogu MRV.

Katalog MRV IV-C

Galerie MRV IV-C

MRV III-C Plus

Systémy MRV III-C se skládají ze základních 5-ti modelů o výkonech chlazení od 22,6 do 45 kW. Z těchto základních modelů je možné sestavit systém (4 moduly) o maximálním výkonu 180 kW.

Jednotky jsou vždy vybaveny pouze jedním DC Inverter kompresorem Mitsubishi Electric (MRVII-C). Jedná se tedy o systém se 100 % plynule řízeným výkonem. Využívají jako teplonosnou látku chladivo R410A a umožňují standardně chlazení od -5°C do 43°C. Provozní rozsah teplot pro vytápění je od -20°C do 21°C venkovního vzduchu. Jednotky MRVIII-0 PlusC mají také novou konstrukci s jedním a dvěma tichými ventilátory.

Pro správný návrh venkovních jednotek včetně kombinace s vnitřními jednotkami je možné využít projekční software, který je k dispozici všem odborníkům a projektantům ZDARMA v ČJ. V softwaru je možné navrhnout i kompletní chladivové potrubí včetně chladivových rozboček. Závěrem Vám software poskytne podrobnou technickou zprávu, která při vyplnění veškerých údajů uvádí veškerý nezbytný materiál pro funkčnost systému včetně dimenze a délky kabelů a množství doplňovaného chladiva.

Společnost Haier také myslí na servisní a montážní pracovníky, který je také k dispozici zdarma servisní software, která po nainstalování na notebook pracovníka a následném připojení pomocí USB portu venkovní jednotky s notebookem umožňuje kompletní diagnostiku, včetně výkonových křivek jednotky a nezbytných teplotních a tlakových dat.

Katalog MRV III-C Plus

Video

Galerie MRV III-C Plus


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič