Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Vnitřní jednotky

Katalog vnitřních jednotek MRV

Kazetové jednotky s kruhovým přívodem vzduchu

Jednotky s kruhovým přívodem vzduchu se dodávají od výkonu 2,2 do výkonu 16 kW. Disponují celou řadu jedinečných funkcí jako individuálně nastavitelné směrové lamely, velmi nízkou výškou pouze 183 mm (2,2 - 5,6 kW), velmi tichý provoz, možnost instalace senzoru pohybu, který za pomoci individuálně nastavitelných lamel umožňuje proud směřovat do / mimo místo pobytu osob.

4-cestné kazetové jednotky

4-cestné kazetové jednotky jsou dostupné od 2,6 do 14 kW chladicího výkonu. Jednotky jsou standardně vybaveny čerpadlem kondenzátu a nástěnným ovladačem. Jednotky umožňují distribuci vzduchu do 4 směrů.

2-cestné kazetové jednotky

2-cestné kazetové jednotky jsou dostupné od 2,2 do 5,6 kW chladicího výkonu. Jednotky jsou standardně vybaveny čerpadlem kondenzátu a nástěnným ovladačem. Jednotky umožňují distribuci vzduchu do 2 směrů.

Nástěnné jednotky

Nástěnné jednotky mají integrovaný expanzní ventil a jsou dostupné od chladicího výkonu 2,2 kW do 7,1 kW. Jednotky mají elegantní jednoduchý design vnitřních jednotek Home.

Podstropní/parapetní jednotky

Podstropní/parapetní jednotky jsou dostupné od 2,8 do 14 kW chladicího výkonu. Jsou standardně vybaveny nástěnným ovladačem. Je možné libovolně volit mezi podstropní či parapetní montáží.

Kanálové jednotky

Kanálové jednotky jsou svým určením pro napojení na vzduchotechnické potrubí a jsou dostupné v pěti variantních provedeních podle externího tlaku ventilátoru: 20 Pa, 30 Pa, 50-96 Pa, 80-120 Pa, 100 – 196 Pa. V rozmezí chladicích výkonů od 2,2 kW do 28 kW. Jednotky v provedení 80-120 Pa se vyznačují svou extra nízkou výškou a to 185 mm!

Větrací jednotky – pro přívod čerstvého vzduchu

Tyto jednotky navazují na kanálové jednotky, ale svou konstrukcí jsou především určeny na přívod čerstvého vzduchu. Vzduch je v jednotce tepelně upravován a následně distribuován do vnitřních prostor. Jednotky jsou dostupné od 14 do 28 kW chladicího výkonu s průtokem vzduchu od 1600 do 2800 m3/h

Parapetní jednotky bez opláštění

Jednotky určené pro instalaci do parapetních prostor. Jsou dodávány bez opláštění a jsou především vhodné do komerčních prostor. Dostupné jsou od 2,2 do 7,1 kW chladicího výkonu.

Parapetní jednotky

Jednotky určené především pro instalaci do podkrovních prostor se šikmými stěnami. Dostupné jsou od 2,2 do 5,6 kW chladicího výkonu.

Rekuperační jednotky

Jelikož je velmi neekonomické větráním okny anebo pouhým nuceným odvodem vzduchu ventilátorem odvádět vloženou energii do chlazení či vytápění prostor jsou k dispozici rekuperační jednotky s křížovým entalpickým výměníkem tepla. Jednotky efektivně vyvětrají požadovaný prostor a zároveň využijí teplo/chlad v místnosti pro čerstvý přívodní vzduch.

Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič