Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Ovládání

Škála ovládání systémů je velmi široká. Systémy je možné ovládat jak individuálně, tak skupinově i centrálně.

Vnitřní jednotky jsou vždy standardně vybaveny ovladačem pro individuální anebo skupinové ovládání (nástěnný ovladač). Nově je možné si vybrat jako nástěnný ovladač model YR-E16, který je vybaven elegantním podsvíceným LCD displayem nebo ovladač YR-E17 s podsvíceným dotykovým displejem.

Nástěnné ovladače jak již bylo zmíněno umožňují skupinové ovládání, které má tu funkci, že až 16 vnitřních jednotek je možné ovládat při stejné provozní funkci.

Dále je možné systém ovládat centrálně. A to jak centrálním ovladačem anebo pomocí MaR či PC. Centrální ovladač ICZ-A003 je schopný ovládat až 128 vnitřních jednotek, každou zvlášť či skupinově anebo veškeré jednotky ve stejné funkci. Ovladač je vybaven barevným dotykovým LCD displayem.

Systémy je možné také ovládat přes PC jakéhokoliv kompetentního pracovníka, který si nainstaluje software Haier a pomocí jednoduchých převodníku ovládá v grafickém rozhraní celý systém. Při napojení systému na Mar je možné využívat komunikačního protokolu Modbus anebo LonWorks. Pro tyto typy komunikací je zapotřebí nainstalovat správné převodníky.

Velkou výhodou je, že všechny vnitřní jednotky jsou standardně vybaveny beznapěťovým kontaktem (dveřní kontakt), pro připojení externího spínání a zapínání. Vhodné například pro hotely a připojení funkce pokojové karty, či kontaktu od otevřených oken.

Katalog ovládání a příslušenství MRV

Video

Galerie


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič