Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Venkovní kondenzační jednotky MRV-C

Systémy MRV III-RC jsou určeny především pro komerční aplikace, zejména pak pro administrativní budovy s fasádami orientovanými na všechny světové strany. U těchto budov může docházet velmi často k potřebě současného chlazení a vytápění právě na rozdílných fasádách respektive kancelářích směřujícím na rozdílné světové strany. Z tohoto důvodu společnost Haier uvedla na trh 3-trubkový systém.

MRV III-RC

Jako základ slouží platforma systémů MRV III-C doplněná o celou řadu komponentů chladivového okruhu a speciální řídící elektronikou. Je možné využít základních 5 modulů venkovních jednotek a sestavit z nich systém o max. chladicím výkonu až 175,5 kW. Realizace současného vytápění a chlazení na jednom systému spočívá v instalaci VP Boxů, které sdružují do skupin jednotky (nebo jednotlivě), u kterých je právě předpoklad pro odlišný provozní mód od ostatních.

Více informací naleznete ve videu níže nebo v naší kanceláři. Samozřejmostí je využití návrhového projekčního softwaru, který je k dispozici zcela zdarma.

Katalog MRV IV-C

Video

Galerie


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič